Vítám Vás u mého příběhu, který chci zde s Vámi sdílet. Nikdy nezapomenu na silné okamžiky, které významně ovlivnily to, kým jsem dnes.

Jmenuji se Pavla Nováková a jsem certifikovaným masterem NLP, mimo jiné mám vystudovaný obor Marketing na vyšší odborné škole a obor Aplikovaná ekonomie v sociální sféře na vysoké škole. V současné době pomáhám lidem, kteří jsou na cestě sami k sobě, aby si vytvořili kvalitní život plný radosti, vnitřní síly a hojnosti formou osobních konzultací, článků, mastermind skupin. Zabývám se také investicemi. Investuji do sebe, drahých kovů, kryptoměn, zajímám se o trh s nemovitostmi a jiné alternativní investiční příležitosti. Jako investor jsem podpořila startup osobního rozvoje www.yeahcoach.cz. Mou srdeční záležitostí je podpora projektu www.praga-haiti.cz. Svou pozornost věnuji projektům, které mi dávají smysl.

To, kým jsem dnes, ovlivnily různé okamžiky života, ve kterých jsem se ocitla. I když nebyly lehké, jsem za ně vděčná, protože mě dovedly do místa, kde se cítím skvěle a mohu již vědomě dál růst.

Představte si, že žijete v rodině, máte manžela, dítě a najednou, když chcete být sami sebou, s něčím nesouhlasíte, máte svůj názor, svoje sny, začne citová manipulace, následně i fyzické útoky. Vlastně vůbec nevíte, proč daný útok vznikl. Jen neděláte přesně to, co partner chce.  Vygradovalo to až v boj o holý život. Dokázala jsem to. Objevila jsem sílu, o které jsem předtím, neměla ani ponětí, že jí mám. Začala jsem se napojovat sama na sebe a prožívat radost, která vycházela ze mě.

Začala jsem více pátrat po tom, kým jsem, jak vlastně život funguje, jaké má zákonitosti. Prošla jsem pár seminářů, kurzů a seznámila jsem se s technikou NLP, která mi převrátila život vzhůru nohama. V té době jsem si zaplatila z posledních peněz zálohu na kurz praktikanta NLP.  Zůstalo mi 200 Kč na účtu, v té době jsem byla bez práce. Během pár dnů, mi zavolali z jedné firmy, jestli mohu ihned nastoupit. V tu chvíli jsem viděla, jak život dává v ten správný okamžik, přesně to, co potřebujete.

Do mého života přišel muž, který nebyl tím, za koho se vydával. Stálo mě to hodně peněz a nabouranou psychiku. Ale díky zkušenostem z minulosti, jsem během 4 měsíců věděla na čem jsem. Peníze jsem získala zpět díky právníkům. A díky svému rychlému jednání, jsem během pár měsíců byla silnější a připravena jít dál.

 Pochopila jsem, že je potřeba mít nastavené svoje hranice a vědět kým jsem, abych mohla žít kvalitní život. Pochopila jsem, že když se vydám tím správným směrem, život mě vždycky podpoří. Pochopila jsem, že radost je mým kompasem.

Mnoho z Vás zůstává na místě, kde se necítí dobře, ale můžete svůj život posunout do míst, kde se budete cítit skvěle.

 

 

2012 - absolvování testu Strengthsfinder (identifikace talentu a silných stránek)

2013 - certifikace Praktikant NLP

2014 - VIP individuální víkend  - Dr. Savčenko

- sebepoznávácí víkend OCTO CODES – Táňa Havlíčková

- profil Dynamiky bohatství

2015 - certifikace Master NLP

- certifikace MasterMind Academy – Daniel Konieczny

2016 - konference Brian Tracy

2017 - certifikace Univerzita Stanford - Introduction to Food and Health

- konference Brian Tracy