<<ZPĚT

Kouzlo osobní přitažlivosti

Jak moc je pro Vás důležité být pro své okolí přitažlivými či jinak zajímavými? Jak moc jsou pro Vás důležité harmonické vztahy? Jak by se změnil Váš život, kdyby jste uměli řešit efektivně vzniklé konflikty? Co by se změnilo ve Vašem životě, kdyby jste byli tou osobou, kterou toužíte být? Umíte si představit, že jste to právě Vy, kdo řídí Váš život a má vše pod kontrolou? Je jen na Vás jaké vztahy si vytváříte a to jak partnerské, přátelské, tak obchodní. Ať chcete, nebo ne, s každým člověkem, který vstoupí do Vašeho života, byť i na krátký okamžik a s kterým navážete komunikaci, utváříte vztah. A je na Vás, jakým směrem se bude tento vztah ubírat.

Jakým směrem se vydáte Vy?

„Málokdy si pamatujeme kdo co řekl, ale nikdy nezapomeneme na to, jak jsme se s kým cítili.“

CHCI VĚDĚT VÍCE

_____________________________________________________________________________________________________

Naše semináře mění životy:

 

Uvědomila jsem si, že dosavadní vztahy nebyly až tak plnohodnotné jak jsem si myslela a že se mohu naučit emoce ovládat. Mohu řídit své emoce a nebýt jimi řízena. Vše se dá naučit. Pokud změním sebe, změním i chování ostatních. Každý by se mohl naučit řešit problémy novým (lepším) způsobem.

Veronika Vaňková, studentka

 

Zopakoval jsem si a prohloubil vědomosti. Zaujali mě příjemné jinové imaginace a téma – raport. Mým AHA momentem byl raport  – vcítění a sladění se s druhými a možnost ovlivnění. Zajímavá forma propojení NLP a osobního rozvoje v otázkách vztahů.

Pavel Moťka, manažer

 

Uvědomila jsem si, na čem u sebe můžu pracovat, když jsem přemýšlela , co je nejastějším důvodem, proč se zlobím na druhé.  Překvapilo mě jak až jde být pozitivní při řešení konfliktů. Uvědomila jsem si to při klíčování postojů účastníků kurzu. Na semináři se mi líbilo, že dokáže vyvolat v člověku pocit, že změnu chce.

Lenka, finanční poradce

 

Nové info, hlavně konflikty a objednávka na partnera (pozitivna, zahrnuť poz. vlastnosti býv. partnerov). AHA momentem byla objednávka na partnera. Používala som semafor, kde právě červená znamenala to, čo partner mať nesmie (negativne) a potom som sa čudovala, čo mi do života chodilo J. Tento seminár bych doporučila svým priatelom – dozvedieť sa něco o sebe, jako si zjednodušiť život (charizma, riešenie konfliktov). Skvelá práca a seminár. Ďakujem.

V. Bohušová, auditor

_____________________________________________________________________________________________________

Fotogalerie